+  Форум соціумних баталій України
|-+  Вільне спілкування - Free communication - Свободное общение
| |-+  Різноманітне: спорт, мистецтво, подорожі, захоплення, інше (Модератори: СЕПІЯ, Berg, Iolita)
| | |-+  Про кохання
Сторінок: [1] 2 3   Вниз
Надіслати цю тему Друк
Автор Тема: Про кохання  (Прочитано 4774 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Igorlll
Герой

Рейтинг: +65/-119

Стать: Чоловіча

Перегляд профілю WWW
« : 14 Лютий 2013, 11:32:41 »

Знайшов цікаву статтю з порадами про те, "Як закохати у себе дівчину"

Якби мене запитали про щось подібне, я б напевно теж десь так відповів.  Посмішка Але на жаль, в реальному житті далеко не всі з цих пора працюють. Особливо пункти 4 і 6 - що робити, якщо в силу якихось причин дівчина взагалі не хоче з тобою розмовляти?

Цитувати
Вона вам так сподобалася, що аж не знаєте, що його втнути, аби справити враження? Або ж зробити так, щоб у коханої, як і у вас, паморочилося в голові? Ось кілька порад хлопцям, які прагнуть закохати в себе даму серця.
Занотовуйте, Ромео і Тристани!

1. Не бiйтеся показувати свою романтичну натуру. Якщо ви пишете вiршi – це чудово! Подаруйте коханiй кiлька рядкiв теплих слiв – i її серце розтане.

2. Дiвчина любить, коли хлопець не дуже впертий та егоїстичний. Егоїстiв взагалi нiхто не любить. Не обов’язково весь час говорити про себе i про своє життя. Дами терпiти не можуть, коли хлопець повторює: «Який я гарний, який розумний i красивий. Я найкращий!»

3. Паннам подобаються хлопці, які їх розуміють. Намагайтеся вловлювати настрій вашої обраниці. Може, її щось хвилює. Може, їй хочеться поговорити, а нема з ким...

4. Якщо у дівчини якiсь проблеми, спробуйте допомогти. Коли ж це понад ваші сили, просто вислухайте її, поспівчувайте. Хай вона відчує, що може на вас покластися.

5. Даруйте коханій якi-небудь приємнi дрiбнички. Наприклад, квiти, iграшки...

6. Цiкавтеся її життям. Якщо вона чимось захоплюється, то спробуйте i ви цим захопитися. Коли дiвчина щось розповiдатиме про своє хобi, а ви її уважно слухатимете та доповнюватимете, вона зрозумiє, що з вами можна поспiлкуватися, i її буде тягнути до вас.

7. Найголовніше – не тиснути на дiвчину! Якщо вона не хоче чогось робити, то не треба змушувати. Бо в такій ситуації у коханої може з’явитися відчуття, що вона не владна над собою. Одне слово, шукайте компроміс...

8. У жодному разi не чiпляйтеся до iнших дiвчат, коли поряд ваша дама серця, i не дозволяйте їм вiшатися вам на шию.

9. Якщо маєте якiсь свої секретні способи завоювання дівочих сердець, не бiйтеся пускати їх у хiд. Адже у коханні, як на вiйнi, будь-які засоби годяться...

10. Дiвчина вам вiдмовила? Не засмучуйтеся вiдразу. Адже можна залишитися хорошими друзями. Якщо вона не захотiла мати з вами серйозних стосункiв, не вiдштовхуйте її i не ображайтеся. Адже серцю не накажеш... Просто будьте поряд. І хтозна – може, настане й ваша зоряна година?..

Сім'я і дім

Але як би там не було - зі Святом усіх!! Усіх,  для кого це свято і для кого не дуже!!

Повідомити модератору   Записаний

"Фашисти майбутнього будуть називатися "антифашистами"". Уінстон Черчіль.

ПТН-ПНХ!  ПТН-ПНХ! ПТН-ПНХ! ПТН-ПНХ! ПТН-ПНХ!

Не вріте російським новинам. Будьте розумні - дивіться сайт http://www.stopfake.org/
Igorlll
Герой

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #1 : 14 Лютий 2013, 12:06:11 »

О, і альтернативна точка зору:

Радіють всі Радіють всі Радіють всі Сильний язик Радіють всі Prycol Screrosis Prycol

Не вріте російським новинам. Будьте розумні - дивіться сайт http://www.stopfake.org/
Igorlll
Герой

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #2 : 14 Лютий 2013, 12:13:16 »

А ще можна просто так:

СЕПІЯ
Рыжее недоразумение)))))
Модератор
Герой

Рейтинг: +167/-23

Стать: Жіноча

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 14 Лютий 2013, 12:40:38 »

Найбільш еротична частина тіла у жінок - це душа. Не цицьки, дупа чи маленька штучка у моєї Мері.
У них вона саме є частиною тіла. Так гармидерно розкинулася та пустила корінці - що аж дух чоловічий захоплює!
Усі ці гомосексуалісти, трансвестити, транссексуали не розуміють головного - збуджує чоловіків не крона, збуджують корінці. Ті, які у глибині нутрощів ховаються. Саме до них прагнемо дістатися. Чим можемо та вміємо.
А косметика, особливо невдала, лише заважає. Справжню, дієву, побічну інтригу, що не відволікає, а сприяє, вибудує лише майстриня. Багато ви бачили їх серед українських жінок?
Та їм і не треба. Як у Володі Кличка: навіщо щось опановувати, якщо правий джеб вирішує усі проблеми із супротивниками в ринзі?
Схилити жінку до сексу - легко, відтрахати її тіло - у тому немає заслуги, немає подвигу, немає поглинання дійсності.
Ти душу її відтрахай, розчинися у ній, підживися силою землі. Не будь приматом, втілюй Божественний План.
А вже потім вважай себе козаком, характерником, плюй із високого даху Ейфелевої Вежі на суспільство та безтурботливих сусідів заради свого шляху.
Без хрустіння корінців на рештках твоїх зубів не можливо відчути післясмак життя, без якого ти - нееротично сліпий блазень. Відсутні орієнтири, віхи, зарубки сокирою на стовбурах акацій, каштанів та лип, створені тобою легенди.
Бо єдина тема мистецтва: чоловік – жінка, а між ними Бог. Інші – паростки диких черешень від головного стовбуру.
Хто ми без жінок? Без нашої наглої експансії у царину...

Сергій Левитаненко

«Если я не буду протирать звезды каждый вечер» — думал ежик — «они обязательно потускнеют…»
Igorlll
Герой

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #4 : 15 Лютий 2013, 10:07:55 »

СЕПІЯ
Рыжее недоразумение)))))
Модератор
Герой

Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 15 Лютий 2013, 13:13:12 »

ТЕЛЕФОННА РОЗМОВА.
Я вже вибігала з квартири, коли пролунав дзвоник.
-Ало! Я слухаю
На тому кінці дроту пролунав сміх, схожий на муркотіння кота.
- Привет! Это я!
- Ти трохи не невчасно. Я вже йщла.
- Ну вот, опять украинский! Опять я должен мозги напряжать.
- А ти як думав? Кохати українку, це тобі не лаптем щи хл######!
- Да я уж это понял. Но мне нравится. Из-за тебя я полюбил Украину и всех украинок вместе взятых. Вы веселые, вы умеете любить. Ты даже, когда обзываешься, то получается ласково – теля, порося. А. кстати, почему я порося? Я смотре – это поросенок по-русски.
- Це тому, що, інколи уві сні ти так кумедно рохкаєш, наче справжнє поросятко.
- Чево, чево я делаю? Это что за слово? Боже, чем я тебя прогневил, что меня наказал любовью к этой женщине?
Здавалося, що слухавка дрижала від його заливистого щасливого сміху. Наші розмови по телефону – це було щось унікальне. Він майже не розумів української. Попервах я розмовляла російської, а потім перейшла виключно на українську. Він дуже хотів вивчити мову. А вчити найкраще у спілкуванні. А як є кохання, то є і розуміння. Він дуже любив, коли я читала йому вірші. Особливо йому подобався цей.
Кохання моє, неприховане,
Я до тебе навіки прикована.
Не чиїмись руками сильними,
А твоїми очима синіми.
Кохання моє, несподіване,
Не тримай мене, відпусти мене.
Хочу бути я вільною, вільною.
Хочеш, стану зеленою вільхою?
Буду тінню тобі й прохолодою.
Тільки ти не проходь з погордою.
А як спрага тебе палитиме,
Стану краплею я непролитою.
Кохання моє, неприховане,
Я до тебе навіки прикована.
Не чиїмись руками сильними,
А твоїми очима синіми.
Єдине, що його дратувало у цьому вірші – це сині очі. Бо у нього були зелені.
- А у нас сегодня целый день дождь. Говорят, что до Нового года такая погода будет.
- Та і в нас противна мжичка..
- Опять!!! Это еще что такое?
- Ну, чому ти репетуєш? Я ж не обурююсь, коли ти мені розповідаєш, яка у вас зараз «слякоть»?
- Потому, что ты знаешь русский.
- А хто тобі заважає вчити українську. Дзвони частіше. Пиши листи. Я тобі буду читати вірші і знову і знову говорити про своє кохання.
- Повтори! Я хочу это слышать. Очень! Очень, очень! Я могу слушать твой голос бесконечно.
- Коханий! Ось моє серце. Воно сповнене коханням. У цьому сенс життя. Як можуть кохати люди, що не розуміють слова «кохання»?
- У житті не буває чудес, бо саме життя – чудо. Сказати людині «Я тебе кохаю!» - це чудо. Сказати «кохаю» - це вчинок. Скільки разів ми хочемо сказати « Я кохаю…» і не наважуємося.
Я кохаю тебе!
Я кохаю тебе, не дивлячись на забобони. Кохаю, не думаючи більше ні про що.
Я буду поруч з тобою. Буду легеньким вітерцем, що пестить твоє обличчя. Буду цілувати твої губи. Буду щезати, як місяць буде у повні, але знову приходити на світанку. Я просто поруч з тобою буду.
У слухавці спочатку була тиша. А потім тихенько, щасливим шепотом пролунало «Я тебе кохаю!»
Вранішній прохолодний вітерець влетів у вікно, надув парусом фіранку і торкнувся мого обличчя. Від цього доторку я прокинулась. Скрізь сон я ще чула його шепіт.
А на подушці лежав лист від нього. В листі було всього декілька рядків: «Ты думаешь, что ты лучше всех? Что я о тебе постоянно думаю? Что ты смысл моей жизни? Ну и правильно думаєш! – я от тебя без ума!!!»

К.А.

«Если я не буду протирать звезды каждый вечер» — думал ежик — «они обязательно потускнеют…»
СЕПІЯ
Рыжее недоразумение)))))
Модератор
Герой

Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 19 Лютий 2013, 15:36:20 »

Алиса Шер о бывших мужчинах.
Прочитайте - я думаю вам понравится...

Мужчины всегда возвращаются. Такая у них натура: добиться любви, потерять интерес, бросить, а потом вернуться. Причем, вернуться они хотят тогда, когда тебе не интересны, когда в жизни полный порядок и встретилась новая любовь. И вот он звонит тебе или случайно встречается на улице, предлагает увидеться. И очень хочется согласиться. Потому что весна или осень, потому что приходят воспоминания.

Когда-то он был для тебя тем самым, единственным и неповторимым. Но вы расстались, возможно, по твоей инициативе, но с надеждой, что он будет пытаться вернуться. Однако проходит время, а попыток остановить расставание нет. И ты ругаешь себя за глупость, но гордость не позволяет прийти самой. Да и некуда уже приходить. Ты видела его с другой. Им было хорошо вместе, они целовались и держались за руки. Он обнимал ее, как когда-то тебя, рукой собственника, и ты помнишь, как приятно было находиться в этих объятиях. Понимать, что он не хочет отпускать тебя ни на минуту. Воспоминания.

Или, может быть, он сделал решающий шаг, а ты совсем не была к этому готова. Просто все случилось так неожиданно. Он ведь долго добивался тебя, ходил хвостиком, и когда сделала ты шаг навстречу, был безмерно счастлив. Все было очень хорошо, даже прекрасно. Но однажды он сказал, что ваши отношения стали пресными, что он стал уставать от них. Естественно, ты начинаешь винить в расставании себя. Искать причины, и даже находишь их.

Тебе кажется, что ты стала меньше следить за собой или превратилась в домоседку, а может быть, так и не научилась готовить его любимый борщ. Потом долго мучаешься, переживаешь. Все валится из рук, работать не хочется, да что работать, даже жить не хочется. И ты начинаешь существовать. Бывает, даже звонишь ему и молчишь в трубку. А потом встречаешь его. Конечно, он выглядит великолепно, что-то рассказывает, смеется. И становится от его вида еще хуже. Потому что злишься на себя. Злишься за то, что переживаешь, не можешь нормально жить и постоянно думаешь о нем.

Он же прекрасно обходится без тебя. Добивается другую, может быть, она уже третья или четвертая с тех пор, как вы расстались. Ты злишься, и в этот момент приходит желание показать, что тебе тоже хорошо, что ты тоже живешь. Ночами ты уже в тысячный раз переигрываешь момент очередной встречи. То ты на вечеринке в окружении поклонников, то на курорте с подругами, а бывает, что и замуж за красавца миллионера выходишь. Ночью ты жалеешь, что мечты не становятся реальностью.

И вот проходит время. Все плохое забывается, ты уже не хочешь мстить или быть лучше, чем есть на самом деле. Работа начинает приносить радость, да и счастливые подруги больше не раздражают. А флирт… Ты уже не понимаешь, как раньше обходилась без него. И тогда, когда была с ним и после того, как вы расстались. Оказывается, ты вовсе не несчастна, просто свободна. К тому же мужчины ясно дают понять, что интересуются тобой, что ты не увечная какая-то, а нормальная, красивая женщина.

А потом появляется мужчина. Он не красавец и даже не миллионер. А может быть, и тот, и другой. Он улыбается тебе и говорит комплименты. Тебе приятно, а сердце начинает биться быстро, быстро. Снова появляются крылья за спиной. Ты влюблена и стесняешься смотреть ему в глаза, хотя уже давно не девочка. Первый поцелуй, первая ночь. Вы счастливы, и он делает тебе предложение, а может быть, просто счастливы вместе. Ты забыла о прошлой любви. Вернее, не совсем забыла, просто остались только приятные воспоминания, ты счастлива.

И тут появляется он. Неважно, каким образом. Встретила ли ты его случайно, или он сам набрал твой номер телефона. Просит встретиться, говорит, что понял какую глупость совершил и ставит тебя перед выбором. Встретиться, снова окунуться в омут или отказать? Вечером ты смотришь на спящего мужчину, того, который сумел подарить тебе счастье и которому наплевать, как ты выглядишь и умеешь ли варить борщ. Смотришь и думаешь: встретиться или нет?
Знаешь, я для себя все решила. Не будет больше встреч. Не зря народная мудрость гласит, что в одну реку не войти дважды. Это правда. Я пробовала...

Кикаха
аксакали форуму
Герой

Рейтинг: +175/-8

Из суверенного государства Республики Крым

Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 23 Лютий 2013, 02:04:41 »

23 февраля....
Чисто мужской праздник...
Но мне плевать!

Я, офицер, дарю его вам - наши милые  и единственные.
Вы вытаскивали нас, ради вас мы шли на смерть....
Без ВАС мы кучка....
"Все человеческие поступки, все человеческие мотивы, все человеческие надежды и страхи управлялись неудобным, но странно прекрасным способом репродуцирования и постоянно носили на себе его отпечаток. Человеческая двуполость была и связующей силой, и движущей энергией для любого проявления человеческой деятельности - от сонетов до уравнения ядерной физики.
Если кто-нибудь подумает, что это преувеличение, пусть поищет в патентных бюро, библиотеках и картинных галереях то, что создали евнухи."
Р. Хайнлайн
За ВАС, девочки!
За ТЕБЯ, моя героиня!
Я знаю, что ты прочтешь это моё послание.
И ты, как обычно поймешь всё, что не было сказано.
Спасибо тебе, за это.
Дидо.

Дарю тебе её потому.... Просто потому, что она мне нравится. http://muzonchik.net/get/23051/
« Останнє редагування: 23 Лютий 2013, 02:21:52 від Кикаха » Повідомити модератору   Записаний

Процветание в единстве!
СЕПІЯ
Рыжее недоразумение)))))
Модератор
Герой

Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 26 Лютий 2013, 10:33:19 »

- ты любишь меня? - любила. - скучаешь по мне? - прошло. - нельзя ведь забыть? - забыла. - а плачешь порой? - смешно. - другого целуешь? - бывает. - а руки мои... - молчи с любовью, как мы, не играют. не дети, сердца - не мячи. - я снился? - давно, мгновенно. - простишь меня? - нет, не могу - хочешь уйду? - непременно. - ты лжешь мне сейчас? лгу.

Igorlll
Герой

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #9 : 12 Квітень 2013, 09:46:00 »

AKBARRA
Герой

Рейтинг: +196/-1

Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 12 Квітень 2013, 22:00:40 »

СЕПІЯ
Рыжее недоразумение)))))
Модератор
Герой

Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 13 Квітень 2013, 00:44:54 »

А я просто счастлива!!!!!!
Как умалишенная!
Муж больше  НИКУДА не будет ездить! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра! Ур-ра!

Igorlll
Герой

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #12 : 15 Квітень 2013, 12:11:28 »

Iolita
Модератор
Герой

Рейтинг: +87/-191

Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 15 Квітень 2013, 14:46:35 »

Котик на моего Тарасика похож! Квіти

"Если вас укусил осёл, вовсе не обязательно кусать его в ответ"!!!
"Счастье - это когда тебя не покусал зомби."
Igorlll
Герой

Перегляд профілю WWW
« Відповідь #14 : 15 Квітень 2013, 15:07:04 »

А мишка? (Я правда не зрозумів,яке все це має відношення до останнього повідомлення Сепії, але так получилося). Не знаю, зто там в них мишка, а хто котик.

Сторінок: [1] 2 3   Нагору
Надіслати цю тему Друк
Перейти в:  

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, повідомлень,
авторських матеріалів та ін., яку присилають та розміщують користувачi сайту.
Форум соціумних баталій України | Powered by SMF 1.1.18.
© 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
Rambler's Top100